O ELTRANS

ELTRANS Sp. z o.o. specjalizuje się w dostawach materiałów elektrycznych dla potrzeb górnictwa, elektroenergetyki zawodowej, kolei, hutnictwa, firm wykonawczych oraz klientów indywidualnych.

Dzięki oferowanym wyrobom najwyższej jakości, fachowej obsłudze, stałości i terminowości dostaw, rozbudowanemu zapleczu magazynowemu i logistyce oraz doświadczeniu wynikającemu z wieloletniej działalności na rynku firma jest wiodącym dystrybutorem wyrobów z branży elektroenergetycznej
i elektrotechnicznej. Spółka w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt tysięcy produktów dostępnych na podstawie umów podpisanych z czołowymi, renomowanymi  producentami wyrobów z branży elektrycznej.

Domeną firmy jest kompleksowa obsługa obejmująca doradztwo techniczne i pomoc w wyborze odpowiedniego asortymentu, sprzedaż wyrobów w najwyższej jakości, w konkurencyjnej cenie, konfekcjonowanie i kompletacja dostawy  oraz  dostarczenie zamówionego asortymentu pod wskazany adres.

Poszerzając zakres swojej działalności Spółka ELTRANS nieustannie rozwija się. Od ponad 10 lat zajmuje się realizacją usług elektroenergetycznych i elektroinstalacyjnych, prowadzi prace montażowe oraz wykonuje kompleksowe zadania inwestycyjne realizowane w przemyśle, a w szczególności w górnictwie i energetyce.

WAŻNE DATY
• 1992 r - założenie Przedsiębiorstwa Handlowego ELTRANS S.C.
• 1997 r - Spółka dokonuje zakupu  nieruchomości  położonej w Chorzowie przy ul. Inwalidzkiej 11, tworząc oddział, a następnie siedzibę Firmy
• 2000 r. - przekształcenie ELTRANS S.C. w ELTRANS Andrysiak, Kulfan S.J.
• 2000 r. – powołanie ELTRANS Sp. z o.o.  z sukcesja dotychczasowej działalności handlowej
• 2001 r. – uzyskanie pierwszych rekomendacji SEP
• 2002 r.- wdrożenie systemu zapewnienia jakości z uzyskaniem  certyfikatu ISO 9001:2000 a obecnie PN-EN ISO 9001 : 2009
• 2012 r. – zostaje wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w zakresie dostaw materiałów oraz dostaw i koordynowania usług elektrotechnicznych
i elektroenergetycznych zgodnie z normą PN-N 18001: 2004

ELTRANS Sp. z o.o. aktywnie uczestniczy w działalnościach regionalnych izb i stowarzyszeń, jest  członkiem Stowarzyszenia Elektryków Polskich, z działającym od 2012 roku Kołem nr 8 przy ELTRANS, Górniczej Izby Przemysłowo Handlowej, Regionalnej Izby Gospodarczej, Śląskiej Izby Budownictwa. Spółka może poszczycić się szeregiem wyróżnień  wynikających z osiągnięć w prowadzonej działalności handlowej ale także związanych z angażowaniem się w akcje wspierające społeczność lokalną.

ELTRANS Sp. z o.o. była jednym z inicjatorów powołania Unii Hurtowni Elektrycznych EL-Plus, skupiającej obecnie trzynaście liczących się  w hurtowym handlu  artykułami elektrotechnicznymi firm, dysponujących wiedzą, doświadczeniem oraz kapitałem gwarantującym bezpieczeństwo finansowe. Firmy funkcjonujące w ramach Unii posiadają  80 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. 
 

Szybki kontakt

ELTRANS Sp. z o.o.
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 349 50 50
32 349 50 31
Napisz do nas:
info@eltrans.pl


Należymy do
 

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

Sklep on-line

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w sklepie on-line!
" title="" class="more">