Aktualności

Górniczy Koncert Noworoczny

W poniedziałek, 15 stycznia 2018 r., w Filharmonii Śląskiej w Katowicach odbył się Górniczy Koncert Noworoczny organizowany przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową.

Na koncert, który był zorganizowany po raz trzeci, przybyli m.in.: przedstawiciele resortu energii, parlamentarzyści, reprezentanci urzędów i instytucji państwowych, samorządowcy, reprezentanci świata nauki, instytucji branżowych, związków zawodowych i oczywiście członkowie Izby, która od 1991 r. wspiera i chroni interesy przedsiębiorców związanych z górnictwem i branżą okołogórniczą.
Po wystąpieniach wręczono odznaki oraz stopnie górnicze, w tym stopień dyrektora górniczego II stopnia otrzymał prezes firmy Elektromontaż EG Sp.  z o.o. Grzegorz Zając.
Kolejną część uroczystości poświęcono na wręczenie nagród w konkursie Górniczy Sukces Roku. Odbywał się on w trzech kategoriach: Osobowość, Innowacyjność i Ekologia.

W części artystycznej goście Izby mogli wysłuchać Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego pod dyrekcją prof. Mirosława Jacka Błaszczyka oraz solistów Iwony Sochy i Adama Sobierajskiego.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy wszystkim Odznaczonym oraz Organizatorom.


 

wróć do aktualności

Szybki kontakt

ELTRANS Sp. z o.o.
ul. Inwalidzka 11
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 349 50 50
32 349 50 31
Napisz do nas:
info@eltrans.pl


Należymy do
 

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

Sklep on-line

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w sklepie on-line!
" title="" class="more">